2021 Dropshipping Ürün Trendleri

9 / 100
brooke cagle WHWYBmtn3 0 unsplash

Çoğu yeni dropshipping girişimcisinin karşılaştığı en büyük engel, odaklanılacak bir niş ve satılacak ürün bulmak. Muhtemelen işletmeniz için vereceğiniz en büyük kararlardan biri olduğu için kararsız kalmanız oldukça doğal. Ancak karar vermeden önce kişisel ilgi ve tutkularınıza göre bir niş ya da ürün seçmemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü önceliğiniz karlı bir dropshipping sitesi oluşturmaksa pazar araştırması yaparken kişisel tutkularınızı bir kenara bırakmalı ve ürün trendlerini yakından takip etmelisiniz. İşte 2021 yılında trend olacak dropshipping ürünleri…

Çocuk Maskeleri

Okula dönüş alışveriş listelerine yeni eklenen bir ürün olmasına rağmen maskeler bu yılın en popüler ürünlerinden. Ancak çocuk maskelerini satarken hedef kitleniz çocuklar değil ebeveynler. Bu nedenle ebeveynlerin çocukları için nasıl bir maske istediğini iyi analiz etmelisiniz. Örneğin; boyut konusunda sorun yaşayan çocuklar için farklı büyüklükte maskeler önerebilirsiniz. Ya da maske tasarımında çocukların en sevdiği karakterlere yer verebilirsiniz.

Elektrikli Diş Fırçası

Elektrikli diş fırçaları yıllardır piyasanın en popüler ürünlerinden ancak son beş yılda satışlarında da istikrarlı bir artış eğilimi var. Satışları genellikle yıl sonunda zirve yapar ve sonraki aylarda azalır. 2021’de bir dropshipping sitesi kurmayı planlıyorsanız elektrikli diş fırçaları en iyi dropshipping ürünleri arasında.

Yoga Matları

Pandemiyle birlikte pek çok insan 2020 yılında evde daha fazla vakit geçirmeye başladı. Evde geçirdiği vakti verimli kullanmak isteyen herkes evde spor yapmaya da başladı. İşte bu yüzden yoga matları 2021 yılının en popüler dropshipping ürünleri arasında. Hatta Google verileri de “yoga matı” aramasının 2020 nisan ayında iki katı arttığını doğruluyor.

C Vitamini Serumu

2021 yılında popüler olacak dropshipping ürünleri arasında genellikle sağlık ürünleri var. C vitamini serumu da bu ürünlerden biri. Aslında senelerdir popüler olsa da Google verilerine göre 2020’nin mart ayından beri arama oranları istikrarlı bir şekilde artıyor.

Eşofman Takımları

2021 yılında popüler olacak dropshipping ürünleri arasında yalnızca sağlık ürünleri yok. Bu yıl spor giyimin de yılı olacak gibi görünüyor. Dropshipping sitenizde eşofman takımlarına da yer verebilir, hedef kitlenizin rahatlık ihtiyacına yanıt verebilirsiniz.

Kısacası 2021 yılında sağlık ve rahatlık ön planda. Siz de dropshippinh sitenizi açmadan önce sizin için bir araya getirdiğimiz ürün önerilerine kulak verebilir, sitenizden tam istediğiniz verimi almak için ilk adımı atabilirsiniz.

9 / 100

Leave a Comment