2021 Yılında Yükselen Ürün Trendleri

15 / 100
kelly sikkema byC5QfWH0F4 unsplash

Alışveriş yaparken fazla ürün seçeneğinden bunalmış hissettiyseniz yalnız değilsiniz. Çünkü araştırmalar, kişinin ne kadar fazla seçeneği varsa kesin bir karar verip harekete geçme olasılığının o kadar düşük olduğunu gösteriyor. Aynı durum satıcılar için de geçerli. Bir e-ticaret mağazası sahibi olarak binlerce ürün arasından seçim yapmak sizi yalnızca endişeye sürüklemez, aynı zamanda vaktinizi de alır. Bu nedenle hem ziyaretçilerinizi hem de sizi memnun edecek, 2021 yılının yükselen ürün trendlerini bir araya getirdik. İşletmeniz için en doğru kararı vermek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz!

Sweatshirt’ler, Kapüşonlular ve Jogger Pantolonlar

Araştırmalara göre 2020 yılında nisandan ağustosa kadar tüketicilerin %49’u bir önceki yıla göre gündelik giyime daha fazla para harcamış. Ayrıca Google aramalarında bu öğelerin istikrarlı bir şekilde artması 2021 yılında da spor giyimin trend listesinde başı çekeceğini gösteriyor. Bu nedenle, e-ticaret işletmeniz kıyafet üzerine olacaksa tercihlerinizi sweatshirt, kapüşonlu ve jogger pantolonlardan yana yapabilirsiniz. Ya da halihazırda bir e-ticaret işletmeniz varsa ürünleriniz arasında bu kıyafet parçalarını ekleyebilirsiniz.

Duvar Süsleri

Pandemiyle birlikte tüm dünya evde daha fazla vakit geçirmeye başladı. Özellikle evden çalışanlar için iç mimari her zamankinden daha önemli hale geldi. Bu nedenle duvar süsleri için e-ticaretin yükselen ürün trendlerinden biri diyebiliriz. Siz de ziyaretçilerinizin yaşam alanlarını canlandırmasına yardımcı olmak için farklı tarzlara hitap eden duvar süsleri satabilirsiniz.

Yastıklar

Yastıklar da 2021 yılında yükselen ürün trendleri arasında. Bunun sebebi yine pandemiyle birlikte gelen “evde rahatlık” isteği. Ancak pek çok insan yalnızca rahatlığın değil aynı zamanda şıklığın da peşinde. Bu nedenle ziyaretçilerinizin yaşam alanlarını güzelleştirecek yastık modelleri satabilirsiniz. Dilerseniz hem uyku yastığı hem de koltuk ve sandalyelerle kullanılabilecek tasarım yastıklar ile işe başlayabilirsiniz.

Kupalar

E-ticaret sitenizde satmak için evrensel bir ürün arayışındaysanız kupalar tam size göre. Örneğin; Heinz şirketinde yapılan bir ankete göre insanların %60’ının en sevdiği kupasıyla arasında duygusal bir bağ var. Dilerseniz siz de müşterilerinize duygusal bağ kurabilecekleri kupa seçenekleri sunabilirsiniz. Özellikle kişiselleştirilmiş kupalar çoğu insanın favorisi. Bunun yanı sıra seramiğin yükselen popülaritesini de göz ardı etmeyin. Son zamanlarda el yapımı seramik kupalar, pek çok kişinin tercihi.

Maskeler

Pandemi döneminde yüz maskelerini de unutmamak gerek. Bir sağlık ürünü olmasının yanı sıra maskeler artık bir stil eşlikçisi. Siz de ziyaretçilerinizin stiline tam da istedikleri gibi eşlik edecek, güvenilir yüz maskeleri satabilirsiniz.

E-ticaret sitenizde hangi tür ürünü satmaya karar verirseniz verin potansiyel müşterileriniz güvenilir bir siteden alışveriş yaptığını hissetmezse ödeme sayfasından geri dönebilir. Bu nedenle her şeyden önce ödeme altyapınızın güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Bunun için Sopsy ile iletişime geçebilir, sizin için en uygun ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

15 / 100

Leave a Comment