2021’in En Popüler E-ticaret Ürünleri

11 / 100
pexels karolina grabowska 4506226

Tüketici alışkanlıkları, her yıl ortaya çıkan yeniliklerle değişiyor. Bu alışkanlıklar, potansiyel müşterilerin alışveriş kararlarını da etkiliyor. Peki, 2021 yılının en popüler e-ticaret ürünleri neler dersiniz? İşte online dükkanınızda satabileceğiniz popüler e-ticaret ürünleri…

Wellness Ürünleri

Pandemi hem 2020 hem de 2021 yılında tüketici alışkanlıklarını değiştiren en büyük etken diyebiliriz. Bu nedenle Wellness ürünleri, 2021 yılında en popüler olacak ürünler arasında. Örneğin; sakız şeklindeki vitaminler, en trend e-ticaret ürünlerinden diyebiliriz. Özellikle saç ve tırnak bakımına yardımcı olan ve uyku düzenleyici vitaminlere web sitenizde yer açabilirsiniz. Sakız vitaminleri satmak konusunda emin olamadıysanız bir istatistikle yardımcı olalım. 2019 yılından beri sakız vitaminlerin pazar payı %6.5 büyümüş.

Diğer yandan kolajenler de son zamanlarda pazar payını büyüten ürünlerden. Henüz faydaları dünya üzerindeki tüm uzmanlar tarafından kabul edilmese de bu durum alıcılara yansımamış. Pek çok alıcı kolajenin toz, serum, yağ, tablet ve krem gibi farklı versiyonlarıyla bir hayli ilgili. Siz de bir sağlık uzmanına danıştıktan sonra kolajen satışı yapabilirsiniz.

Güzellik ve Hijyen Ürünleri

2021 yılında popüler olacak e-ticaret ürünlerinden birinin dezenfektanlar olacağını tahmin etmek hiç de zor değil. Çünkü pandemiyle birlikte herkesin daha hijyenik olma ve bu hijyeni gittiği her yere götürme ihtiyacı arttı. Siz de henüz satışa başlamadıysanız e-ticaret sitenizde dezenfektanlara yer verebilirsiniz.

Diğer yandan evde daha fazla vakit geçirmeye başlayan herkes cilt bakımına özen göstermeye başladı. Bu nedenle cilt bakımı rutinlerine eklenecek ürünler de 2021 yılında popüler olacak e-ticaret ürünleri arasında. Örneğin; pratik bir şekilde kulak temizliği yapmanıza yardımcı olacak kulak damlaları, sivilce bantları ve yüz temizleme cihazları gibi cilt bakımı aletleri bu ürünler arasında sayılabilir.

Moda Ürünleri

Hayat şartları ne olursa olsun çoğu insan tarzından vazgeçmek istemez. İşte bu yüzden 2021 yılında moda ürünleri de trendler arasında. Özellikle şıklık ve rahatlığı bir arada vadeden eşofman takımları, 2021 yılında giderek popüler olacak gibi görünüyor. Ayrıca kıyafetlerle uyum sağlayacak farklı renk ve desenlerde yüz maskeleri de satabilir, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

E-ticaret sitenizde satacağınız ürünlere karar verdiniz, sıra altyapıyı güçlendirmeye geldiyse Sopsy ile iletişime geçebilir, hedef kitlenizle bir güven bağı oluşturmak için ilk adımı atabilirsiniz.

11 / 100

Leave a Comment