Evinizden Üretip Satabileceğiniz 10 El Yapımı Ürün Fikri

11 / 100
y tink l8Wj5 UFdUs unsplash

El yapımı ürünlerin online satışı biraz çaba ve doğru strateji ile oldukça kolay. İşte evde üretip kolayca satabileceğiniz bazı ürünler!

Amigurumi Bebekler


Amigurumi, örgü ile oyuncak yapma sanatı olarak tanımlanıyor ve son yıllarda oldukça yaygın. Oyuncak sektörüne yeni bir soluk getiren amigurumi bebekler; özellikle doğal ve güvenli olmaları nedeniyle ebeveynler tarafından sıkça tercih ediliyor. Sevimli görünümleri ile de çocukların kalbini çalıyor. Online olarak başarılı satışlar yapabilmek için Pinterest, Instagram gibi platformlarda yer alan amigurumi trendlerini takip ederek ürünlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Bez Çantalar


Bez çantalar da evden satış için oldukça uygun. Ayrıca yapımları hem eğlenceli hem de çok kolay. Evde bez çanta yapmak için biraz kumaş, bir dikiş makinesi ve yaratıcılık yeterli. Bez çantalarınızı üretirken dilerseniz renkli kumaş parçalarını bir araya getirebilir dilerseniz kumaş boyama teknikleri ile son derece dikkat çekici ve özel tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Vintage Satış


Eski yıllardan kalma giysileriniz, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar, ayakkabı ve çantalar vintage akımı sayesinde tüm kullanıcıların büyük ilgisini çekiyor. Bu da yıllardır dolabınızda bekleyen parçaların ufak değişiklikler ile size yeni bir iş alanı yaratması anlamına geliyor. Daha çok vintage ürün satışı yapmak içinse bulunduğunuz şehirdeki antika ve bit pazarlarını ziyaret ederek koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz.

Seramik Takılar


El maharetinizin en güzel örneklerini ortaya çıkarmak ve online satış yapabilmek için tercih edebileceğiniz bir diğer ürün grubu ise seramik boncuklu takılar. Kolye, bileklik ya da hal hal gibi model çeşitliliği de sunan bu ürünler, evden satış için keyifli ve ideal alternatiflerden.

El Yapımı Duvar Örtüleri


Duvar örtüleri de şık görünümleri ve kolay kullanımları ile evden satış için en etkili seçeneklerden. Boyama, nakış işleme, boncuk işleme ya da baskı gibi tekniklerle evde üretebileceğiniz duvar örtülerini online platformlarda satarak kısa sürede kendi kendinizin patronu hâline gelebilirsiniz.

Cam Dekorasyon Ürünleri


Hem zarif hem de yaratıcı bir diğer seçenek ise cam boyama tekniği uygulanmış dekorasyon parçaları. Biblolar, çerçeveler, mutfak eşyaları ya da cam panolar kullanıcıların favorilerinden. Cam yüzeyler üstünde yeteneğinizi konuşturarak özel tasarım ürünlerinizi müşterilere online yollardan kolayca ulaştırabilirsiniz.

Ev Yapımı Hamur İşi Ürünler

Evden satış yapmak için fırınlanıp kurutularak satışa çıkarılabilecek mantı, yufka, makarna ve erişte gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ancak bu alanda çalışma planınızı yaparken üretim ve satış hızının hayatî öneme sahip olduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız.

Özel Tasarım Ahşap Objeler


Evinizde kuracağınız küçük bir atölye ile birbirinden özel ahşap objeler tasarlayarak online platformlarda satabilirsiniz. Oymacılık tekniğiyle şık ev gereçleri ve biblolar üretebileceğiniz gibi ahşap kullanarak çocuklara oyuncaklar, pano ve tablolar, hatta takılar bile ortaya çıkarmanız mümkün!

El İşi Telefon Kapları


Düşük bir maliyetle satın alacağınız tek renk telefon kaplarını yapıştırıcılar ve boncuklar yardımıyla son derece şık tasarım ürünlere dönüştürüp satabilirsiniz. Ayrıca suya dayanıklı marker kalemlerle kaplar üzerine yapacağınız çizimler de kendinize has ürünler yaratmak için son derece uygun.

Basic Tasarımlı Tişörtler

El yapımı basic tişört tasarımları da evden satışa son derece elverişli. Her dönemin modası olan basic tasarımları evde siz de kolayca üretebilirsiniz. Bunun için toplu olarak ucuz fiyatlardan satın alacağız siyah ya da beyaz tek renk tişörtlerin üstüne motto kelimeler ekleyin. Farklı bedenleri tercih ederek ürünlerinizi çeşitlendirin.

Evinizde üreteceğiniz bu ürünleri güvenilir bir ödeme altyapısıyla müşterilerinize ulaştırmak için Sopsy’i tercih edebilirsiniz.

11 / 100

Leave a Comment