İşlerinizi Daha Kolay Halletmenize Yardımcı Olacak Mobil uygulamalar

pexels tracy le blanc 607812 1

Eğer bir dijital işletmeniz varsa 7/24 hareket halinde olmanız, her an her yerde işlerinize ulaşmanız gerekebiliyor. Kimi zaman da tatlı bir öğle molasını küçücük bir işle bölmemek için dosyalarınıza mobil uygulamanızdan dahi ulaşabilmek de isteyebiliyorsunuz.

Merak etmeyin, bir girişimci olarak işinizi kolaylaştıracak, işlerinizi daha kolay halletmenize yardımcı olacak mobil uygulamaları sizin için bir araya getirdik!

Şifre Unutmaya Son: Dashlane

Dijital hesaplarınızın güvenliği sizin için oldukça önemli. Bunun için de şifrelerinizi mümkün olduğunda karmaşık ve birbirinden farklı şekilde oluşturuyorsunuz. Sonra da bazılarını hatırlamakta zorlanıyorsunuz. Dashlane ile bu sorun tarihe karışacak! Şifrelerinizin kayıtlarını tutacak, onları yönetecek, dilediğiniz platforma şifreleri sizin için girecek bir uygulama olan Dashlane ile hayatınız epey kolaylaşacak.

Notlarınız Ona Emanet: Evernote

Evernote; yapılacaklar listeleriniz, bir anda aklınıza gelen fikirler ve çok daha fazla notu hareket halindeyken kolayca kaydedip farklı not defterleri üzerinden, dilediğiniz şablonla kaydetmenizi sağlıyor. Farklı işleriniz için ayrı ayrı defterler tutmaya başlayıp sonra hepsini unutuyor ya da bir yerlerde kaybediyorsanız Evernote sizin için oldukça ideal.

E-posta Listeleri Ondan Sorulur: Mailchimp

Hareket halindeyken e-posta listelerinizi yönetmek, analitiklerinize ulaşmak ister misiniz? Mailchimp sayesinde oluşturduğunuz e-posta bültenlerini ya da kampanyalarının son durumunu mobil uygulamanızdan takip edebilirsiniz. Uygulamayı 2000 e-posta gönderimine kadar ücretsiz kullanilirsiniz.

Mobil Muhasebeciniz: Quickbooks

Bir muhasebe programı olan Quickbooks, mobil uygulamasıyla da her an her yerde finansal işlerinizi takip etmenize yardımcı oluyor. Harcamalar ne durumda, ödemeler ne zaman yapılacak gibi tüm sorularınızın yanıtlarını Quickbooks mobil uygulamasını açıp kontrol edebilir, anlık muhasebe takibi için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Depola, Depola, Depola: Google Drive

Microsoft Office uygulamalarını, görsellerinizi, videolarınızı ve daha pek çok dijital dosyanızı oluşturmak, depolamak ve yönetmek için Google Drive’dan destek alabilirsiniz. Google Drive, kullanışlı arayüzü ve Google’a özgü rahat kullanımıyla hem masaüstü hem de mobil uygulama en başarılı depolama uygulamaları arasında. Hem de ücretsiz. Daha ne olsun?

Notlarınızı almak, muhasebenizi tutmak, e-posta kampanyalarını yönetmek, tüm şifrelerinize aynı yerden ulaşmak, dosyalarınızı depolamak için uygulamalarınız hazır! Eğer içlerinde kullanmadıklarınız varsa indirip hemen kullanmaya başlayabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Leave a Comment