1. Home
  2. Başlarken
  3. Hangi ürün sizin için uygun?

Hangi ürün sizin için uygun?

İnternet üzerinden hızlı bir şekilde kredi kartıyla tahsilat yapmak, banka pos cihazları ve süreçleri ile vakit kaybetmemek, yüzyüze veya uzaktan müşterilere kolay ve hızlı ödeme imkanı sağlamak istiyorsanız Direct sizin için çok uygun bir ürün.

Direct ile ürün fiyatını ve açıklamanı yazarak tahsilat linki oluşturabilirsiniz. Tahsilat linkini müşteriye göndererek ve/veya Sosyal medya hesaplarında paylaşarak ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Basit, hızlı ve kolay kullanıma sahip bir internet satış sitem olsun istiyorsanız veya Instagram’da satışa sunduğun ilanlarını hızlı bir şekilde aktaracağın bir satış sitesi olsa diyorsan Picnic tam size göre.

[Picnic] ile çok hızlı ve kolay bir şekilde e-ticaret siteni açabilirsiniz. Ödeme altyapınız hazır halde satışa başlayabilir ve kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

Profesyonel bir e-ticaret sitem olsun istiyorsanız FOX tam size göre. Çoklu fotoğraf yükleyebileceğin, kategori ekleyebileceğin, farklı tema ve banner seçebileceğin ve sürekli kendini yenileyen bir sitem olsun derseniz Fox’u seçebilirsiniz.

Updated on 21/08/2020

Was this article helpful?

Related Articles

Desteğe ihtiyacın var mı?
Aradığın cevabı bulamadıysan bize yaz.
İletişim & Destek

Leave a Comment