Ne Satsam? Hemen Kurabileceğiniz 15 Pratik İş Fikri

11 / 100
pexels pixabay 35550 1

Hayalinizdeki online dükkanı kurarak güvenli ve pratik bir şekilde e-ticaret yapmak Sopsy ile çok kolay! Siz de yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak online dükkanınızı oluşturabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak asıl soru şu: Hangi iş fikri üzerinden ilerleyeceksiniz?

E-ticarete atılmayı düşünüyor ancak hangi ürünleri satacağınıza karar veremiyorsanız bu içerik tam size göre. Girişimcilikte yeniyseniz risk almamak adına piyasaya hızla sürebileceğiniz ve kolayca ticaretini yapabileceğiniz ürünleri tercih etmenizde yarar var. Aşağıda yer alan 15 farklı iş fikrine göz atarak e-ticaret yolculuğunuza en kısa sürede başlayabilirsiniz.

Puf

Puflar iç ve dış mekan dekorasyonunda sıklıkla kullanılan, hem çocuklara hem yetişkinlere hitap eden ürünlerdir. Dilerseniz tedarikçinizle anlaşarak farklı şekillerde ve baskılarda puf satışı da yapabilir, müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Yastık

Yastıklar kişiselleştirilmiş dekorasyon fikirlerinin en önemli aksesuarlarından biridir. Farklı tasarım fikirleri üzerinden ilerleyerek baskı, kumaş ve desen alternatifi sunan yastıklar satabilirsiniz.

Sırt Çantası

Sırt çantalarının fonksiyonel, pratik ve şık tasarımları, her yaş grubundan alıcıya hitap edebilir. Sırt çantası satarak okula yeni başlayan öğrencilerden üniversitelilere, gezginlerden iş insanlarına kadar birçok grubu içine alan bir hedef kitle oluşturabilirsiniz.

Laptop Çantası / Kılıfı

Laptop çantalarının ve kılıflarının yapımı basit, nakliye maliyeti azdır. Günümüzde dizüstü bilgisayarı olan kullanıcıların sayısı oldukça fazla olduğu için, bu alanda risksiz ve başarılı satışlar yapabilirsiniz.

Çorap

Çoraplar da üretim maliyeti az, nakliyesi kolay ve hedef kitlesi oldukça geniş e-ticaret ürünleri arasında yer alır. Ayrıca, çorap ticareti yaparken dilediğiniz zaman yeni tasarımlara yönelebilir, farklı hedef kitlelere odaklanabilir, kumaş ve desen alternatifleri üretebilirsiniz.

Maske

Pandemi döneminde farklı desen ve renkteki cerrahi maskelerin ne kadar rağbet gördüğünü zaten biliyorsunuz. Hedef kitlenizin taleplerine uygun maskeler tasarlayıp satabilirsiniz.

Telefon Kılıfı

En popüler teknoloji aksesuarları arasında olan telefon kılıflarını hedef kitlenize yönelik tasarımlarla buluşturabilir ve satabilirsiniz.

Sticker

Sticker’ların yalnızca okul çağındaki çocuklar tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yetişkinlerin de sık sık kullandığı bu aksesuarları oldukça düşük maliyetlerle üretebilir; bilgisayar, telefon ve defterlere yapıştırılmaya uygun için farklı seçenekler oluşturabilirsiniz.

Battaniye

Battaniyeler de dekorasyon stillerini renklendirmek ve tamamlamak için sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Farklı mevsimlere uygun özel tasarımlı battaniyelerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kupa

Sloganlar, kişiselleştirilmiş baskılar ve desenlerle süslenen kupalar uzun zamandır oldukça revaçta. Kupaları farklı baskılarla süsleyerek orijinal tasarımlar yapabilirsiniz.

Çerçeve

Her dekorasyon stiline uyum sağlayabilen bir aksesuarın satışını yapmak istiyorsanız çerçeveler sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Havlu

Üretimi kolay, maliyeti düşük, hedef kitlesi geniş. Sınırsız ürün seçeneği sunan havluları tercih edebilir ve farklı dekorasyon stillerine yönelik ürün yelpazeleri oluşturabilirsiniz.

Kartpostal

Fotoğrafçı, ressam ya da tasarımcıysanız kartpostal ticareti yapmak sizin için harika bir fikir olabilir. Eserlerinizi kartpostallara basarak hedef kitleniz için nostaljik bir hediyelik eşya alternatifi oluşturabilirsiniz.

Şapka

Yaş, cinsiyet, tarz ve yaşam stili fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bir aksesuar mı arıyorsunuz? Şapkalara ne dersiniz?

Bebek Kıyafetleri

Komik sloganlar, sevimli desenler ve eğlenceli figürler kullanarak tasarlayabileceğiniz bebek kıyafetlerinin satışını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizin için ideal iş fikrini seçtikten sonra online dükkanınızı kurmak için Sopsy ile iletişime geçebilir, zamandan ve efordan kazanarak eksiksiz bir dükkan oluşturabilirsiniz.

11 / 100

Leave a Comment