Para Kazanmak için Fazla Özelliğe Gerek Yok

13 / 100

Teknolojinin ilerlemesi ve zaman kavramının modern yaşamda gitgide değer kazanması, günümüzde internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların sayısının gitgide artmasına yol açtı. Başka bir deyişle, müşterilerinizin büyük çoğunluğu ürünlerinizi bilgisayarlarını ya da cep telefonlarını kullanarak satın almayı tercih ediyor.

Bu noktada sizin de müşterilerinize güvenilir, pratik ve kullanımı basit bir e-ticaret dükkanı sunmanız oldukça önemli. Peki, eksiksiz bir online dükkan kurabilmek için gerçekten karmaşık, cep yakan ve erişilebilirlikten uzak bir sisteme mi ihtiyacınız var? Konu Sopsy olduğunda, cevap kesinlikle hayır! Çünkü Sopsy ile yalnızca birkaç dakikada hayalinizdeki online dükkanı kurabilir, müşterilerinize güvenilir, pratik ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz. Gelin, “Eksiksiz bir online dükkanda hangi özellikler olmalı?” sorusunu birlikte yanıtlayalım ve Sopsy’i daha yakından tanıyalım.

İhtiyacınız Olmayan Özelliklere Para Harcamayın

Sopsy, e-ticaret yapan herkesin kolayca hayalindeki online dükkanı açmasına, müşterilerin pratik ve güvenilir koşullarda alışveriş yapmasına yardımcı olmak için burada. Üstelik e-ticaret yolculuğunuzda yalnız değilsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için haftanın her günü hizmet veren destek merkezine ulaşabilirsiniz.

Karmaşık özellikler, pratiklikten uzak arayüzler, gizli ücretler, yüksek komisyonlar… Dört dörtlük bir e-ticaret dükkanı kurarken bunların hiçbiriyle karşılaşmak zorunda değilsiniz. Size verim sağlamayacak özellikler ve cep yakan ücretler yerine yalnızca ihtiyacınız olan, pratik ve etkili özellikleri Sopsy’de bulabilir, söz konusu özelliklere uygun fiyatlar eşliğinde kavuşabilirsiniz.

Müşterilerinize Güvenilir Alışveriş Koşulları Sunun

Sorunsuz çalışan ve eksiksiz bir online dükkan, hem sahibi hem de müşterileri açısından güvenilir alışveriş koşulları sunmalı. Bu sayede müşterileriniz, sitenize ya da marka adınıza aşina olmasalar bile güvenli koşullarda alışveriş yapacaklarını bilir. 5 bini aşkın şahıs ve firma tarafından tercih edilen Sopsy’de tüm sayfalar SSL sertifikalı ve BDDK onaylı bir altyapıya sahiptir. Ödeme işlemleriyse 3D Secure sistemi üzerinden ilerler.

Gereksiz Harcamalar Yapmak Zorunda Kalmayın

Gereksiz harcamalar, bir online dükkan açarken başarıya ulaşma yolunuzu uzatabilir. Sopsy’nin sunduğu avantajlı kargo seçeneğinin yanı sıra, kurulum ücreti ya da gizli ücretler gibi harcama zorunluluklarıyla karşılaşmazsınız. Sopsy’deki farklı paket seçenekleri arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu sayede e-ticaret yolculuğunuzda bütçenize uygun bir yol haritası çizebilir, kötü sürprizlerden uzak durabilirsiniz.

Online Dükkanınız ve POS’unuz Her An Cebinizde

Online dükkanınızın sahip olması gereken bir diğer kriter, erişilebilirlik. Sopsy’nin tüm cep telefonlarıyla uyumlu bir platform olması ve pratik sistemi, size yalnızca 2 dakikada online dükkanınızı açabilme olanağı tanır. Üstelik bunu yapabilmek için e-ticaret konusunda tecrübeli ya da teknik açıdan bilgi sahibi olmanız da şart değil.

Başvuru, kurulum ve ayar yapma aşamalarıyla vakit kaybetmeden erişilebilir bir online dükkana sahip olabilir, günün 24 saati boyunca kredi kartıyla satış yapabilir, tüm kredi kartlarına taksit seçeneği sunabilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz ürünlerinize diledikleri her an kavuşabilir ve vakit kaybı riskinin önüne geçersiniz.

Keyifli ve Pratik Bir Alışveriş Ortamı Yaratın

Sopsy’nin size sunduğu çok sayıda sayfa düzeni, arka plan resmi ve yazı tipi seçeneği ile hayalinizdeki şıklıkta bir online dükkan tasarlamak çok kolay. Dakikalar içinde markanızı en iyi şekilde yansıtan, pratik ve şık bir arayüz oluşturabilir, müşterilerinize göz alıcı bir alışveriş ortamı sunabilirsiniz.

13 / 100

Leave a Comment