Sopsy Direct İle Ödeme Almak Çok Kolay

E-ticarete adım atmak istiyor ama ödeme konusunda nasıl yol alacağınıza karar veremiyor musunuz? Sopsy Direct ile farklı kanallar üzerinden online satış yapabilir, link paylaşarak kolayca ödeme alabilirsiniz. İşte, güvenli ve kolay kullanımlı dijital ödeme sistemi Sopsy Direct…

Ücretsiz Online Ödeme Sistemi: Sopsy Direct

Ürünlerinizi internet üzerinden hedef kitlenizle buluşturma yolunda karar vermeniz gereken pek çok konu var, bunlardan biri de ödeme sistemi. Sopsy’nin ücretsiz ödeme sistemi Direct ile kolaylıkla online ödeme alabilirsiniz. Sopsy Direct ile online ödeme süreci şu şekilde işliyor:

  1. Ürün veya hizmet satışı sonrası Sopsy Direct ile ödeme aldığınızda müşterinize onay linki gidiyor.
  2. Müşteriniz bu linke tıklayarak ürünü veya hizmeti sorunsuz şekilde aldığını onaylıyor.
  3. Paranız ertesi iş günü içinde banka hesabınıza aktarılıyor.

İşinizi Kolaylaştıran Sopsy Direct Ayrıcalıkları

Sopsy Direct ücretsiz dijital ödeme sistemi arayanlar için oldukça ideal bir çözüm. Tabii, sistemin sıkça tercih edilmesini sağlayan başka özellikleri de var.

  • Sopsy Direct ile tüm cep telefonlarıyla uyumlu çalışan bir ödeme sayfasına sahip olabilir, bireysel ya da kurumsal tahsilat yapabilirsiniz.
  • Herhangi bir başvuru, kurulum, ayar yapmaya gerek duymadan online POS’unuzu kullanıma hazır hale getirebilir ve hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm bankaların kredi kartlarına taksit avantajı sunabilirsiniz.
  • Direct ile online tahsilatın yanı sıra yüz yüze satış da yapabilirsiniz. Online satışlarda ödeme linki ile ödeme alabileceğiniz gibi mağazanızda ya da standınızda POS cihazı yerine Sopsy Direct kullanabilirsiniz.
  • Siparişlerinizi anlaşmalı kargo ile tüm Türkiye’ye %25 indirimli olarak gönderebilirsiniz. Müşterileriniz, kargo takiplerini kendilerine özel ekrandan kolayca yapabilir.

Hem Güvenilir Hem Düşük Komisyonlu

Çevrimiçi ödeme sistemleri söz konusu olduğunda işletmelerin en çok merak ettikleri konuların başında güvenlik ve komisyon oranları geliyor. Sopsy Direct, her biri SSL sertifikasına sahip sayfaları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylı altyapısı ve 3D Secure özelliğiyle beş bini aşkın işletmenin tercihi. Siz de müşterilerinize %100 güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyorsanız Sopsy Direct’i tercih edebilirsiniz.

Ödeme sistemlerinin işletmelerden aldıkları komisyon oranları ve gizli ücretler, zaman zaman satış gelirlerinin düşmesine neden olabiliyor. Sopsy Direct tek komisyon modeli ile işletmelere avantajlı oranlar sunuyor. Satış bedelinin %2.5’ine ek olarak 0.5 TL komisyon ücreti dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Yani 100 TL’lik satış yaptığınızda hesabınıza 97 TL geçiyor.

E-ticarete hemen adım atmak ve online ödemelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirmek için Sopsy Direct ile tanışın!

Leave a Comment