Sopsy Picnic İle E-Ticarete Adım Atın

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi internet üzerinden satışa sunmak için ücretsiz bir e-ticaret sitesine mi ihtiyacınız var? Sopsy Picnic ile hiçbir ücret ödemeden e-ticaret sitenizi açabilir, hemen satışa başlayabilirsiniz.

İşletmenizi dijital dünyaya adapte etmek, ürün ve hizmetlerinizi çok sayıda kişiye ulaştırmak için bir e-ticaret sitesi oluşturmanız gerekiyor. Teknolojiyle aranız çok iyi olmasa bile aslında bunu yapabilmenizin çok kolay bir yolu var. Sopsy Picnic ile son derece kolay ve hızlı bir şekilde e-ticaret sitenizi açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sanal mağazanız için bir web adresi belirlemek ve mağazanıza sadece üç tıkla istediğiniz sayıda ürün eklemek. Üstelik, size e-ticaretin kapılarını açan Sopsy Picnic’ten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sopsy Picnic’in İşletmelere Sunduğu Avantajlar

En kısa yoldan, kullanışlı ve güvenli bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız Sopsy Picnic ile hem işletmeniz hem de müşterileriniz için ideal çözüme ulaşabilirsiniz. İşte, Sopsy Picnic’in öne çıkan avantajları:

-Sopsy Picnic sayesinde tüm akıllı telefonlarda sorunsuz çalışan bir sanal mağazaya sadece dakikalar içinde sahip olabilirsiniz.

-Teknik bilginiz olmasa dahi otomatik site kurucusunun basit yönlendirmeleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz.

-Finansal bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra herhangi bir başvuruya, kuruluma ve özel ayara gerek duymadan online POS kullanmaya başlayabilirsiniz.

-Sopsy Picnic ile bütün bankaların kartları ile ödeme alabilir, tüm kredi kartları için taksit ayrıcalığı sunabilirsiniz.

– Siparişlerinizi Sopsy’nin sunduğu anlaşmalı kargo avantajı ile tüm Türkiye’ye %25 indirimli olarak gönderebilirsiniz.

-Sopsy Picnic’in %2.5 + 0.5 TL formüllü tek komisyon modeli sayesinde beklenmeyen giderlerle, gizli ücretlerle karşılaşmadan satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

-Online dükkanınızla ilgili tüm sorularınızı haftanın her günü online destek sunan Sopsy’ye iletebilirsiniz.

Sopsy Picnic ile Nasıl Ödeme Alınıyor?

Sopsy Picnic ile tahsilat yapmak oldukça kolay. Satış sonrası ödeme adımları şu şekilde ilerliyor:

-Ürün veya hizmet satışı gerçekleştikten sonra müşterinize bir onay linki gidiyor.

-Müşteriniz bu link aracılığıyla ürünü veya hizmeti sorunsuz şekilde aldığını onaylıyor.

-Satıştan elde ettiğiniz gelir, ertesi iş günü banka hesabınıza aktarılıyor.

Binlerce şahıs ve firma tarafından tercih edilen Sopsy, güvenli ve ücretsiz e-ticaret çözümleriyle işinizi ileriye taşımanıza yardımcı oluyor. Siz de Sopsy Picnic ile e-ticaret sitenizi kolayca kurun, hemen kazanmaya başlayın.

Sopsy’ye üye olduktan sonra, otomatik site kurucusu Sopsy Picnic ile ücretsiz e-ticaret sitenizi kurabilir ve finansal bilgilerinizi tamamladıktan sonra hemen satışa başlayabilirsiniz. Dükkan tasarımı veya daha gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa, Sopsy Fox e-ticaret paketini kullanabilirsiniz.

Leave a Comment